سفارش تبلیغ
صبا ویژن

86/1/13
10:56 صبح

افشای طرح حمله ایران به آمریکا

بدست سید عبدالمجید زواری در دسته

بنابر اسنادی که در اولین ساعات بامداد امروز افشا شد  رئیس جمهور ایران تا 72 ساعت آینده، دستور حمله به آمریکا را صادر خواهد کرد.

آرشیو مفالات و تحقیقات مجید زواری        در نظر سنجی این وبلاگ شرکت کنید             اندیشکده آصف 

دقایقی پیش نیز فاکس نیوز با قطع برنامه های عادی خود، به پخش اطلاعیه کاخ سفید در این باره پرداخت.

تصمیم اخیر پس از آن اتخاذ می شود که جرج دبلیو بوش رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانسی خبری که با رئیس جمهور برزیل داشت، ضمن اشاره به مساله تفنگداران انگلیسی دستگیر شده در آبهای ایران، این اقدام را نشانه تغییر استراتژی ایران به "حملات پیشگیرانه" ارزیابی کرده و نسبت به عواقب چنین راهبردی برای منافع کاخ سفید در سراسر دنیا هشدار داده بود.

بنابراین گزارش، اخیرا و در پی تبادل چندین نامه شدیداللحن میان دفتر احمدی نژاد در پاستور و دفتر بوش در کاخ سفید، رئیس جمهور ایران در جلسه ای که با چندین تن از مشاوران خود در حیاط ساختمان کوثر ریاست جمهوری داشت، ابراز امیدوار کرده بود اولین نفری خواهد که دکمه قرمز موشک های شهاب 3 که بر روی اسرائیل هدف گیری شده اند را فشار خواهد داد.

منابع آگاه از تلاش منابع آمریکایی برای منصرف کردن ایران از این اقدام که به "نیش بزرگ" تعبیر می شود، خبر می دهند. همزمان، فعالان صلح اعلام کرده اند از سپیده دم فردا تجمعات گسترده ای را در واشینگتن و نیویورک در اعتراض به این اقدام ایران برگزار خواهند کرد.

آرشیو مفالات و تحقیقات مجید زواری        در نظر سنجی این وبلاگ شرکت کنید             اندیشکده آصف 

برای مشاهده این اسناد، کلیک کنید.